Ірина Анатоліївна

Web Designer

Graphic designer

Web Developer

Photographer

Freelancer

Ірина Анатоліївна

Web Designer

Graphic designer

Web Developer

Photographer

Freelancer

Блог

3 основних UX дизайнерських скіла, якими ти повинен володіти

3 основних UX дизайнерських скіла, якими ти повинен володіти

Ти шукаєш роботу в UX-дизайні? Тоді ця стаття обов’язкова до прочитання! Отже, давай припустимо, що ти починаєш з базовими навичками UX дизайнера.

Перше питання, яке ти повинен собі задати це: як ти збираєшся виділити себе з усіх інших дизайнерів UX, які, як і ти, мають базові навички і, хоча б загальне розуміння принципів UX дизайну?

Розглянемо три головні пункти, які можуть допомогти тобі в цьому.

інфо

Дизайнери UX приділяють велику увагу тому, щоб бути хорошими комунікаторами. Але спілкування — це широкий термін, який може означати, як дизайнери співпрацюють зі своїми командами, обговорюють результати з клієнтами або проводять призначене для користувача тестування.

З огляду на те, що для користувача введення грає настільки важливу роль в процесі прийняття рішень, для UX, буде гарною ідеєю заглибитися в свій набір навичок. Можливість проведення успішних опитувань користувачів або клієнтів, а також складання анкет і опитувань також важлива.

Став правильні питання, і виявиш, що стає легше редагувати свою роботу, коли будуєш або вдосконалюєш її.

команда

UX дизайн не буде працювати на тебе без допомоги хорошої команди. Ти повинен співпрацювати з дизайнерами UI, іншими авторами UX, програмістами, маркетологами, клієнтами і користувачами. Це означає, що ти повинен бути майстерним користувачем зворотного зв’язку, якщо хочеш досягти успіху в цій роботі.

Таким чином можна легко і просто зрозуміти, що і як налаштувати під користувача для ефективної роботи UX дизайну.

Так чого ж хоче користувач?

Одним з умінь, з якими найчастіше асоціюються дизайнери UX, це розуміння того, що хочуть користувачі його інтерфейсу, щоб можна було придумати відповідний інтерфейс.

Але не варто забувати, що рішення, які ти приймаєш, також впливають на твоїх товаришів по команді. Адже ти створюєш щось, що потім візуалізується в призначений для користувача інтерфейс.

І звичайно ж, важливо опанувати базовим набором навичок в якості UX-дизайнера. Без цього міцного фундаменту, додаткові навички не зможуть надати велику допомогу в гонці на вершину UX дизайнерів.