Ірина Анатоліївна

Web Designer

Graphic designer

Web Developer

Photographer

Freelancer

Ірина Анатоліївна

Web Designer

Graphic designer

Web Developer

Photographer

Freelancer

Блог

3 кроки до швидкого адаптивному сайту

3 кроки до швидкого адаптивному сайту

У 2018 році було підраховано, що 80% всього використання інтернету доводиться на мобільні пристрої. Це означає, що 8 з 10 людей, які приходять на твій сайт, використовують мобільні пристрої.

І якщо ти створив веб-сайт не адаптований для мобільних пристроїв, показник відмов такого веб-сайту обов’язково зросте. Щоб створити адаптивний сайт, скористайся для початку цими простими порадами.

Вибери швидкий хост

Надійний хостинг веб-сайтів є обов’язковим, особливо якщо користувачі будуть завантажувати ваш сайт з мобільних пристроїв. Люди ненавидять повільні сайти, і тобі не потрібно читати далі, якщо твій сайт завантажується повільно. Щоб забезпечити швидкий час завантаження, вибери хостинг-провайдера з швидкими серверами.
При наявності численних хостинг-провайдерів деякі з них зобов’язані мати повільні сервери, незважаючи на те, що вони дуже дешеві. Виберіть той, який пропонує швидкий час завантаження за доступною ціною.

Чуйний сайт

Ти просто не можеш мати мобільний сайт без чуйності. Чуйність означає, що сайт може коригувати свої елементи в залежності від розміру екрана використовуваного пристрою.

Наприклад, хоча ти можеш бачити все елементи верхнього меню на комп’ютері, це недоцільно на мобільному пристрої. Ці пункти меню повинні бути об’єднані в складне меню (зване кнопкою Гамбургер). Коли користувач натискає на цю кнопку, пункти меню повинні розвернутися.

Є багато способів зробити сайт чуйним. Найпопулярніший спосіб — використовувати CSS-фреймворк, такий як Bootstrap. Bootstrap використовує просту систему, засновану на сітці, де всі елементи сайту розміщені в 12 ділянках. Сітки потім зсуваються для настройки на кілька розмірів екрану.

Простота

У той час як сайт з усіма наворотами може бути приголомшливим, він часто може збивати з пантелику мобільних користувачів. Більш того, вся ця графіка і ефекти можуть істотно ускладнити її здатність до швидкої завантаженні.
Оскільки у вас є менше трьох секунд, щоб переконати відвідувача залишитися, це просто не спрацює. Простий і чистий дизайн може мати велике значення для балансування елегантності і швидкості.